Vyhlášení voleb do školské rady na červen 2021

Ředitelka školy vyhlašuje volby do školské rady na úterý 29.6.2021.

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY – zástupce zákonných zástupců

Ke dni 31. 8. 2021 končí volební období stávající školské rady, která pracovala 3 roky ve složení:
zástupkyně zvolená rodiči: Šárka Kučerová, zástupce zvolený zřizovatelem: Milan Krejčiřík, zástupkyně zvolená pedagogickými pracovníky: Mgr. Irena Bušová

Dnes, 28.5.2021 vyhlašuji volby do školské rady

Místo konání: Počítačová učebna školy
Termín konání : úterý 29.6.2021 (akademie školy)
Kandidáty na členy školské rady bude shromažďovat volební komise ve složení: Mgr. Michal Prchlík, Mgr. Klára Horáková, Ing. Radovan Jůzl Ph.D.

Návrhy na kandidáty lze volební komisi podávat nejpozději do 11.6.2021. Kandidáty na členy školské rady se mohou stát zletilé osoby navržené kýmkoliv ze zákonných zástupců školy, přičemž zákonný zástupce může za kandidáta navrhnout i sám sebe.
Kandidáti budou zveřejněni 15 dnů před volbami, tedy 14.6.2021.

Vyhlášení voleb: Zveřejnění na nástěnce školy a internetových stránkách školy, dále podáním informace zákonným zástupcům prostřednictvím komunikačního systému Edookit.
Za člena školské rady je zvolen kandidát, který získal nejvyšší počet hlasů. V případě rovnosti hlasů rozhoduje los. Nezvolí-li zákonní zástupci žáků stanovený počet členů školské rady ani na základě opakované výzvy, jmenuje zbývající členy školské rady ředitel školy.

Výsledky voleb budou zveřejněny na webových stránkách školy.

Mgr. Martina Raiserová, ředitelka školy

Volby do školské rady vyhlášení květen 2021 podepsano

Textovou verzi (strojově čitelné PDF) najdete ZDE.