Copyright 2022 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Úspěch v myslivecké soutěži 2020

V sobotu 20.června se konala na střelnici MS v areálu Hvězda u Kroměříže soutěž o Zlatou srnčí trofej. Tato okresní soutěž probíhá každým rokem, vítězové pak mají možnost postupu do celostátního kola. Značného úspěchu v ní dosáhli členové bývalého mysliveckého kroužku z naší střílecké ZŠ.

Číst dál...

Úspěch našich šachistů

Dne 25. ledna 2020 se zástupci žáků 2. stupně ZŠ Střílky zúčastnili mezinárodního šachového turnaje v Hlohovci v okrese Břeclav s dlouhým názvem: Memoriál československých legionářů a válečných veteránů - Pohár Jaroslava Lieskovana.

Číst dál...

Úspěch s roboty

V prosinci uspořádala Základní škola 1.máje v Kroměříži krásný turnaj se závodní dráhou pro roboty edusphere. Naše týmy mladších a starších žáků si užily skvělou zábavu a povedlo se jim i "bodovat" ve výsledcích. Gratulujeme a těšíme se, až začneme vyučovat robotiku i u nás ve škole. 

Číst dál...

I letos jsme uspěli v soutěži Bible a my

V pátek 29. listopadu se v Kroměříži uskutečnilo okresní kolo soutěže Bible a my. Naši školu reprezentovalo šest dětí, vždy po dvou dětech z kategorie, vítězové základního kola. Nejlepšího výsledku dosáhla Terezka U., která obsadila krásné druhé místo a stala se náhradnicí do celostátního kola. Neztratily se ani ostatní děti a poděkování za vzornou reprezentaci si zaslouží i Nela B., Adam K., Vojta S. a Samuel F.

Číst dál...

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.