Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Zveme Vás na tradiční DEN RODIN v sobotu 11. května 2024

Vážení rodiče,

v sobotu 11. května pro Vás chystáme Den rodin. Odpoledne od 14. hodin do 17. hodin, budou na Vaše děti a na Vás čekat stanoviště, kde si můžete společně bádat pomocí mikroskopů, tvořit,  programovat roboty, sportovat nebo si projít kvíz.

Přichystáno bude občerstvení z kuchařské dílny dětí.

Od 16: 30 hod. začíná táborák.  Pokud máte chuť, vezměte si na opečení něco, co máte rádi (vlastní opékáčky potěší😊).

Číst dál...

Oznámení o volných dnech 6. - 7. 5. 2024

Oznámení o volných dnech 6.-7.5.2024. Podle § 24, odstavec 2 zákona 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělání (školský zákon), vyhlašuje ředitelka školy pro žáky Základní školy Střílky z organizačních důvodů volné dny 6.-7.5.2024. Školní družina (pro první stupeň) bude v provozu od 7:30 do 16:00 - žáky do družiny je potřeba přihlásit (přihlášku dostanou ve škole).

Den otevřených dveří 19. března 2024

V úterý 19. března od 8:00 do 11:35 zveme především ty, kteří uvažují, že by se k nám přidali jako prvňáci v příštím školním roce - budoucí žáky a žákyně i jejich rodiče. Přijít může samozřejmě každý. 

Přijdte se podívat, jak je naše škola vybavená, jací lidé tu spolupracují na učení a jak žije naše školní komunita. Těšíme se na Vás. 

Číst dál...

Adaptační pobyt Čeložnice 2023

Přeprogramovat se z lenivého prázdninování do pravidelného režimu školního roku není snadné ani pro žáky ani pro učitele. Aby změna nebyla tolik náhlá, jezdí celá škola Střílky hned v prvním týdnu na několik dní na adaptační pobyt. Doma necháme pouze novopečené prvňáčky, kterým tak dopřejeme několik dní na nikým nerušené zorientování se v novém prostředí.

Číst dál...

velký den našich prvňáčků = velký den naší školy

připadl letos na pondělí 4. září. Čtrnácti nesmělých žáčků se ihned po příchodu ujali ostřílení deváťáci, kteří jim pomohli překonat ostych na slavnostním pódiu při představování přihlížejícím rodičům a žákům celé školy a při předávání zlaté prvňáčkovské šerpy z rukou paní ředitelky a starosty obce.

Číst dál...

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.