Copyright 2023 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Projekt k 17. listopadu - Den boje za svobodu a demokracii

Škola pro život je motto, jemuž se v naší škole snažíme přizpůsobit výuku. Vědět, proč slavíme nejrůznější státní svátky, považujeme přesně za ten druh informací, které by si žáci měli ze školy rozhodně odnést. Je již tradicí, že státní svátky, jejich historii i přesah do současnosti si připomínáme prostřednictvím projektových dnů. Ani letošní 17. listopad nebyl výjimkou.

Číst dál...

Svatováclavský projekt - podzim 2022

Důležitý státní svátek Den české státnosti si už tradičně spojujeme s celoškolským projektem. Učelem je jak se naučit něco nového, tak získat potřebné kompetence ve spolupráci napříč školou. Atmosféru projektů přibližujeme v krátkých videích. Speciální součástí letošního projektu bylo i slavnostní předávání certifikátů QUALITY LABEL  - národní kvality udělené národním podpůrným střediskem eTwinning v Praze  pro žáky 5. třídy, kteří se zapojili do mezinárodních e-twinningových projektů - gratulujeme. 

Číst dál...

Mezinárodní eTwinningový projekt - Probouzení Země a otvírání studánek

Naše 4. třída dokončila již druhý mezinárodní projekt ve spolupráci 8 škol z Čech a Slovenska s jarní tematikou: Probuzení Země a otvírání studánek. V rámci projektu umístili školu na virtuální mapu, do mapy zapisovali i hodnoty měření kyselosti podtźemní a nadzemní vody, vytvořili společný online herbář, složili píseň projektu, pozorovali jednu větvičku stromu a její změny v průběhu jara.

Číst dál...

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.