Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Forma zveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti). 

Na tomto webu jsou některé informace dostupné i v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny a vyjmenovány tak, že je zmíněn typ souboru. Výjimku tvoří některé odkazy ve starších článcích či informacích převzatých z jiných zdrojů.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
DOC, XLS, PPT - společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče.
RTF - dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.
ZIP - některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Výjimečně jsou na těchto stránkách umístěny také dokumenty ve formátech DOCX, XLSX, PPTX . I v tomto případě společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče. V případě, že váš počítač nepodporuje instalaci těchto prohlížečů, či máte jakékoliv jiné problémy s formátem a zobrazením souborů a informací, kontaktujte nás emailem a požádejte o zaslání souboru / informace v jiném formátu. 

Vzhledem k barevnosti použité šablony některé položky menu (např. postranní menu) nesplňují požadavky na barevný kontrast, taková menu jsou však přístupná také na hlavní obrazovce otevřením nadřazené položky - v tomto zobrazení jsou dostatečně kontrastní. 

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu správce serveru - viz kontakty.

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.