Alena Filipi

Vzdělání:

- SPŠ dopravní v Praze - obor doprava a přeprava

- Základní školení pro vedoucí Awany, Awana International o.s. v ČR

- Studium pedagogiky k výkonu činnosti asistenta pedagoga na VOŠPS a SPgŠ Kroměříž

- Pokračovací kurz Vzdělávání pedagogických pracovníků v problematice poruch autistického spektra, Za sklem o.s. Zlín

- Vzdělávací program „Co jsou digitální kompetence a jak na ně”

Celoživotní zájem o děti a práce s nimi v rámci různých mimoškolních aktivit ji přivedly v posledních letech ke změně profese, podpoře a pomoci dětem s komplikovanější startovní
čárou na cestě jejich vzdělávání.

Další záliby a odreagování nachází uprostřed přírody, při cestování pěšky, na kole, vlakem, na vodě a vůbec jak se dá. Též při práci na zahradě, péči o zvířata, v hudbě nebo třeba četbě, zejména historických románů.

Konzultační hodiny – čtvrtek 13:30 – 14:00 (jindy dle domluvy).