Lenka Kašíková

Lenka Kašíková - vychovatelka ve školní družině

Vzdělání a zkušenosti:

- Střední ekonomická škola Kroměříž – obor všeobecná ekonomika

- Pedagogické studium Akademie HUSPOL s.r.o., Odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost v oboru vychovatelství, asistent pedagoga, pedagog volného času.

- Vzdělávací program „Porucha autistického spektra, strukturované učení“.  Kurz akreditován MŠMT v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

- Vzdělávací program „Co jsou digitální kompetence a jak na ně”

Záliby a koníčky:
Ve svém volném čase se aktivně věnuji amatérskému divadlu. Mám ráda hudbu, relaxaci nacházím také u dobré knihy či práce na zahradě. Mou velkou zálibou je práce s dětmi, což ovlivnilo i výběr mého povolání.

Konzultační hodiny – čtvrtek 13:30 – 14:00 (jindy dle domluvy).