Mgr. Martina Raiserová

Mgr. Martina Raiserová - ředitelka a učitelka na prvním stupni.

Vystudovala 1.stupeň Pedagogické fakulty Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Postupně se ve své pedagogické kariéře začala zajímat o různé inovativní směry jako je např. Dalton, Začít spolu, kooperativní učení, matematika podle profesora Hejného, zážitkové učení. Všechny tyto formy vedou nejen k aktivní účasti žáka ve vyučování , ale také k trvalejšímu zapamatování vědomostí.

Mezi její záliby patří divadlo, literatura, umění, příroda, dlouhé procházky, ekologie, fair trade obchod a vzdělávání se ve svém oboru.

V každodenním učitelském kontaktu se žáky ji baví sledovat jejich individuální posun po všech stránkách. Tedy jak po stránce vzdělávací, komunikativní, tak i kooperativní. Jako zásadní ve svém poslání vnímá, pokud se jí podaří žáka namotivovat k jeho maximálnímu výkonu v daném předmětu. Za neméně důležitou považuje spolupráci s rodiči, otevřenou komunikaci a vzájemný respekt.

Konzultační hodiny – čtvrtek 13:30 – 14:00 (jindy dle domluvy).