Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Recitační soutěž - únor 2018

Ve středu 7. 2. 2018 žáci naší školy předvedli své recitační umění. I když počet soutěžících byl poměrně malý, všichni zúčastnění žáci předvedli obdivuhodné výkony.

Soutěžilo se ve třech kategoriích. První kategorii reprezentovala Karolína Filipi (3. třída), druhou kategorii Adéla Konečná (5. třída), Markéta Ganjuškinová. Lucie Prchlíková (6. třída) a třetí kategorii Ludmila Janásková (7. třída), Eliška Čulíková, Miloslav Robotka (8. třída). Po obtížném rozhodování nakonec komise sestavená z žáků, učitelů i rodičů vybrala trojici přednášejících, kteří budou reprezentovat naši školu v okresním kole. Doufáme, že se jim bude dařit.

Všem zúčastněným ještě jednou děkujeme za vzornou přípravu a gratulujeme k odvaze veřejně vystoupit a předvést, co se naučili.

Mgr. Jana Páclová, Mgr. Markéta Nováková

 

dsc 0104dsc 0106dsc 0113dsc 0114dsc 0115

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.