Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Chystáme ples - už se to blíží

Termín školního plesu se kvapem blíží a přípravy jsou proto v plném proudu.

Nácvik polonézy začal už na podzim. Tanečníci a tanečnice (ač mnozí z nich dosud tancem netknuti) jsou připraveni vydat ze sebe před publikem všechno. Nepletou si vlevo a vpravo, ba naopak…pohyb za zvuků hudby se stal téměř jejich každodenní potřebou a mnohým se o polonéze už i zdá.☺

Plesové róby jsou připraveny na ramínkách a čekají na svůj velký den, chystá se hudba, pozvánky byla rozneseny do poštovních schránek, plakátky vylepeny, pracuje se na tombole i výzdobě sálu….. zkrátka a dobře: zvažte sami, zda při vrcholu střílecké plesové sezóny můžete chybět!

Takže připomínáme: 9. února 2018 ve 20 hodin, KD Střílky

ples pr2018001ples pr2018002

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.