Gratulujeme Kryštofovi k jeho uměleckým úspěchům

Velká gratulace pro našeho úžasného druháka Kryštofa k jeho uměleckým úspěchům.

Ve dnech 14.-15.2.2024 se konalo okresní kolo soutěže ve hře na klavír v ZUŠ Kroměříž.
Kryštof ve své věkové kategorii do 8 let se umístil na 3.místě (žák z klavírní třídy p.uč.Moniky Selucké), v této soutěži byla reprezentace ZŠ Střílky více dětí s úspěchem.

klavír 3 kryštof 1

ZUŠ FOLKLORIKA – 22.1.2024 účast ve školním kole postupové přehlídky v lidovém zpěvu v Ostrožské Nové vsi. Zde bylo hodnocení dětí tzv. pásmy zlaté, stříbrné a bronzové.
Kryštof má zlaté pásmo a postoupil do hlavního kola, které se bude konat v červnu přímo na FOLKLORIKA FEST 2024 Starý Hrozenkov (čtvrtého ročníku úspěšného multižánrového festivalu).

folklorika kryštof

KLUB KULTURY UHERSKÉ HRADIŠTĚ - 13.2.2024 účast v předkole 48.ročníku pěvecké přehlídky : "Zazpívej slavíčku 2024"

kkuh kryštof