Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Novinka - nabídka na prázdniny - Příměstský tábor při ZŠ Střílky

Možná už plánujete, jak strávíte letošní letní prázdniny. Představujeme Vám novinku v nabídce Základní školy Střílky. O prázdninách otvíráme příměstský tábor pro děti ve věku 6-11 let (po domluvě i starší). Termín : 9.7. -13. 7. a 20.8.-24.8. 2018.

Nabízíme bohatý program - zpěv, tanec (v prostorách družiny se nachází piano aj. hudební nástroje- děti mají možnost naučit se základy hry na flétnu), korálkování a drhání- výroba šperků, sportování ve velké tělocvičně, výlety do přírody.

Cena za 1 den je 200 kč + 50kč na jídlo.

Děti můžete dovést od 7.30 do 8hodin a vyzvedáváte si je v 15 až 15.30h. Na obědy a svačinky (dopolední a odpolední) chodíme do školní jídelny, pitný režim zajištěný.

Co vás čeká? Ráno si zahrajeme deskové hry (v družině je jich plno) a budeme se učit základům hry na flétnu (jen, kdo bude chtít) a zpívat (k dispozici máme mikrofon a reproduktory). Potom mohou děvčata trénovat různé taneční variace pod vedením studentky taneční konzervatoře a kluci určitě rádi využijí prostory velké tělocvičny k míčovým hrám...Po svačince budeme tvořit a vyrábět z nejrůznějších materiálů (korálků, drátků, provázků,...) - vyrobíme si náhrdelníky, náušnice a prstýnky, náramky přátelství aj. Po obědě budeme chodit na výlety po krásném okolí, navštívíme zámecký park, bylinkovou zahradu.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE, vyplnit elektronicky a zaslat zpět na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Součástí přihlášky je i prohlášení o bezinfekčnosti, které donesete vyplněné a podepsané od jednoho z rodičů v den nástupu na tábor. Platbu můžete uhradit do konce června v hotovosti ve školní družině denně 12.00- 14.00. Případné dotazy můžete řešit na t.č. 732 750 973.

Těšíme se na vás, Mgr. Petra Tkáčová

Primestsky tabor web

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.