Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Školní výlet 3. a 4. ročník

Dne 19. 6. 2018 vyjeli žáci 3. a 4. ročníku na výlet do Brna. Vyzkoušeli si jízdu autobusem, vlakem, tramvají, trolejbusem. Nejprve navštívili Hvězdárnu a planetárium v Brně – program Země v pohybu, potom následovala krátká prohlídka města.

Horké letní počasí výletníkům sice trochu ubíralo sil, ale i přesto si hodinu pořádně zaskákali v molitanové jámě a na trampolínách v JumpParku. Závěr výletu patřil nákupům ve Vaňkovce. Zpáteční cesta do Střílek autobusem se díky opravám silnic, uzavírkám a dopravním kolonkám o hodinu protáhla, ale i přesto se výlet velmi vydařil.

v2

v3

v1

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.