Copyright 2019 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Lyžařský výcvik - druhý den

Ráno jsme vstali a šli jsme na snídani, poté jsme se šli převléknout na svah. Na svahu jsme si dali menší rozcvičení na protažení svalů, museli jsme všichni vyjít kopec na lyžích, bylo to docela vyčerpávající. Většina z nás jezdila s panem učitelem Bělovským, ten má na starosti děti více pokročilé, pan Hubr si vzal na starost začátečníky a paní Schottlová měla děti, které uměly doopravdy dobře lyžovat - na lyžích i na snowboardu.

Po lyžování jsme šli na oběd, měli jsme kuře s rýží, vaří tu celkem dobře. Pak byl polední klid, všichni jsme byli ve svých pokojích. Ve 2 hodiny jsme šli opakovaně na svah, tentokrát jsme se nemuseli rozcvičovat, jezdili jsme všichni dle svých možností. Na večeři jsme jedli buchtičky s krémem, bylo to moc dobré. Po večeři jsme šli do klubovny, kde proběhlo opakované ponaučení o chování na svahu, je to potřeba. Máme i delší chvíle volna a v této části volna píšeme tuhle zprávu.

Zapsali žáci 8. ročníku.

DSCN0048

 

DSCN0041

 

DSCN0043

 

 

 

DSCN0046

 

Zprávu z prvního dne si můžete přečíst ZDE.

 

f t g m