Kritéria přijímání žáků do Základní školy a Mateřské školy Střílky k plnění povinnosti školní docházky formou individuálního vzdělávání

K individuálnímu vzdělávání na základní škole ve Střílkách zřízené obcí Střílky se přijímají žáci podle kritérií:

1. Žáci a žákyně, kteří jsou již žáky a žákyněmi Základní školy a Mateřské školy Střílky na prezenční či kombinované formě vzdělávání.

2. Žáci a žákyně, kteří navštěvují komunitní školu či obdobné zařízení.

3. Žáci a žákyně, jejichž zákonní zástupci doloží motivačním dopisem důvody pro individuální vzdělávání a plánovaný způsob individuálního učení.

Ředitelka školy ukončí individuální vzdělávání v těchto případech:

• nedostatečná komunikace se školou a vyučujícími,
  • při přezkoušení nejsou doložena portfolia práce v předmětech nebo oblastech,
  • při zjištění dalších skutečností, které negativně ovlivňují individuální vzdělávání.

Ve Střílkách 8.3.2022, Mgr. Martina Raiserová (ředitelka školy)