Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Informace k zápisu do 1. ročníku na školní rok 2021/2022 (od 1. září 2021)

I v letošním roce proběhne zápis korespondenční formou. Zápis bude probíhat po celý duben 2021. Chcete-li přihlásit své dítě do naší školy, postupujte následovně:

Žádost o přijetí dítěte najdete ZDE.

Vyplněnou a podepsanou žádost mohou zákonní zástupci doručit do školy (nejpozději do konce dubna 2021):

• osobně každé pondělí a středu od 8:00 do 16:00.
  • datovou schránkou (yfamhw4)
  • poštou na adresu školy (Koryčanská 47, 768 04 Střílky).

Na základě podané žádosti Vám bude přiděleno registrační číslo. Vaše registrační číslo Vám obratem sdělíme.

Dne 6. květnu 2021 bude zveřejněn výsledek zápisu - registrační čísla přijatých žáků. Výsledek najdete na webových stránkách školy a bude také vyvěšen u vstupu do budovy (na veřejně dostupném místě).

Další informace a formuláře najdete ZDE.

Jakékoliv dotazy k zápisu s námi můžete kdykoliv konzultovat – v případě zájmu o další informace nás prosím kontaktujte.

Prohlášení o přístupnosti.