Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Informace k uzavření základní i mateřské školy při nouzovém stavu od 27. 2. 2021

Podle vydaných vládních opatření je nyní možná pouze distanční výuka pro všechny ročníky základní i mateřské školy. Aktuální znění opatření najdete na https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/nouzovy-stav-a-mimoradna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/ .

V praxi to znamená, že pro žáky 4. - 9. ročníku pokračuje režim jako dosud (online výuka). Nově na distanční výuku přecházejí také žáci 1. - 3. ročníku. V pondělí (1. 3. 2021) ještě online hodiny pro 1.- 3. ročník nebudou, ale zašleme Vám podrobné informace a plány. Od úterý se pak budeme učit online všichni. Od pondělí je také uzavřená mateřská škola.    

Připomínáme, že je při péči o děti mladší 10 let také možné čerpat ošetřovné - nově formulář již nepotvrzuje škola, ale zákonný zástupce ho odevzdává přímo svému zaměstnavateli (podrobnosti viz https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu ).  Stránka s formulářem je zde - https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m - vpravo je "vyplnit online" a pak si dáte "tisk". 

 

Do formuláře vyplňte: 

Název: Základní škola a Mateřská škola Střílky, příspěvková organizace

IČ: 70980489

Ulice: Koryčanská , číslo domu: 47

Obec: Střílky, PSČ: 768 04 

Důvod uzavření: Vyhlášení nouzového stavu - uzavření škol

Ročník: podle vašeho dítěte

Uzavření od: 1.3.2021 .. do ??? - pokud budeme zavřen celý měsíc, tak do 31.3. -jinak podle skutečnosti.

+ další požadované údaje

 

Držíme Vám i nám palce, ať to opět vše společně zvládneme a samozřejmě jsme i nadále připraveni dávat našim žákům maximum i online. 

 

 

 

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.