Prázdninové vzdělávací dny ve střílecké škole

Ve dnech 3. 8. až 6. 8. 2020 proběhly na naší škole „Vzdělávací dny“ pod záštitou AŠSK. Zúčastnilo se celkem 14 žáků a žákyň 1. a 2. stupně z naší i jiných škol ze širokého okolí. Vzdělávací část zahrnovala seznámení s dostupnými roboty pro výuku robotiky na naší škole a také přírodopisnou exkurzi do ZOO Brno.

Pohybová část obsahovala každodenní společné pohybové hry a aktivity, které probíhaly v tělocvičně a na dvoře školy. Vše bylo zakončeno výletem „po vlastních“ na Samotu a zpět po trase naučné stezky ZŠ Střílky. Zaznamenali jsme velice kladné ohlasy od žáků i rodičů a doufáme, že budeme tuto akci moci opakovat i příští rok.

Za kolektiv učitelů ZŠ Střílky
Radovan Jůzl