Předškoláci, zveme vás do školy - edukativní skupiny 2020

Pro zájemce - budoucí předškoláky - opět otvíráme edukativní skupiny, kde se děti seznámí se školním prostředím a získají nové dovednosti.

Program skupin kombinuje hravý přístup se vzděláváním a je zaměřen např. na grafomotoriku, syntézu a analýzu, uvolňovací cviky, správný úchop tužky a matematickou předvídavost.

Začínáme již 19. února v 16:00 ve a pokračujeme každou středu do 1. dubna 2020. Edukativní skupiny jsou zdarma a v rámci programu jsou možné i individuální konzultace s pedagogy.

Přijďte se podívat, v čem všem je naše škola úžasná a přesvědčit se, proč byste měli studovat právě u nás. Těšíme se na Vás.

Edukativni skupiny 2020