Copyright 2020 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Den třetí, aneb pršelo, jen se lilo ...

Třetího dne se rozpršelo a pršelo a pršelo a pršelo .... nám to ale vůbec nevadilo. Dopoledne jsme pracovali ve věkově smíšených týmech a vymýšleli jsme si virtuální země. Mladší žáci tvořili vlajky, malovali znaky a starší se zamýšleli na zvyky, zeměpisnými údaji a využívali tak znalosti napříč předměty. Odpoledne nás čekala olympiáda.

A protože pršelo a pršelo, olympiáda probíha pod střechou naší chaty. Soutěžili jsme ve skoku přes švihadlo, v luštění hlavolamů, ve skoku v pytli, v obratnosti a ve spolupráci při plnění úkolů. Možná jsme se nedostali ven, ale užili jsme si hodně zábavy. Zlatým hřebem programu pak byla večerní diskotéka. 

beskydy3 2019 001

 

beskydy3 2019 002

 

beskydy3 2019 003

 

beskydy3 2019 004

 

beskydy3 2019 007

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.