Copyright 2020 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Beskyde, Beskyde, střílecká škola po tobě ide ..., aneb den první

1. stupeň

Přijeli jsme všichni v pořádku. Místo deštivého počasí nás přivítalo sluníčko. Odpoledne jsme prozkoumali okolí. Objevili jsme hřiště u přehrady plné neuvěřitelných atrakcí, na kterém se děti vyřádily. Den plný zážitků završila skvělá večeře.

2. stupeň

Očima deváťáků: Dnes jsme odjeli na školu v přírodě. Cesta na hotel byla skvělá, hrozně jsme si to užili. Vybalili jsme se a jeli jsme do skanzenu v Rožnově.  Ten zaujal někoho a někoho zas zaujala zmrlina na rožnovském náměstí. Poté už jen večeře a procházka.

beskydy 2019 001

 

beskydy 2019 002

 

beskydy 2019 003

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.