Noc ve škole s partou spolužáků z 6. ročníku

Naši šesťáci jsou dobrá parta a tak si spolu "vyrazili" do školy i v noci. Na programu byly hlavně hry a společné aktivity, které si děti připravily pro sebe navzájem. Tady jsou jejich komentáře:

V tělocvičně jsme hráli velké Člověče nezlob se a bavila mě schovka. Bylo to dobré.

Bylo to super, měli jsme skvělý kolektiv a všichni se spolu bavili. Byla tam sranda a velká zábava. Měli bychom takové akce dělat častěji.

Bylo to dobré, docela mě to bavilo, ale ne všichny hry jsme si stihli všichni zahrát. Bylo fajn trávit večer se svými spolužáky a sami ve škole. Nejvíc mě bavila schovka a hry, co jsme hrály s holkama. Je super, že si někteří nachystali hry. Dobré spaní ve škole.

Nejvíc se mi líbila schovka. Bylo fajn, že jsme si udělali hry, ale mohli jsme mít večerku později. Jinak to bylo fajn.

Spaní ve škole bylo úžasný, protože jsme hráli schovku a navzájem se strašili a já jsem se místo toho, abych ječela a bála se, tak jsem se rozesmála.

Přespávačka jse mi líbila, protože jsme si sami mohli vymyslet program a mohli jsme hrát schovku po tmě, ale museli jsme jít brzo spát.

Bylo to hodně super, zase máme víc zážitků se třídou. Nejlepší byla schovka. A přišlo mi, že jsme hodně spolupracovali.

skolanoc6 2019 001

skolanoc6 2019 002