Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

90 + 9 - aneb Ukliďme svět, ukliďme Česko - jaro 2019

90 + 9 - přesně tolik párů rukou se zapojilo do naší jarní úklidové akce. Již potřetí se žáci a vyučující z naší školy 5. dubna 2019 zúčastnili celostátní akce Ukliďme svět, ukliďme Česko.


Počasí bylo mimořádně příznivé, chuť do práce všudypřítomná a dobrá nálada doslova nekonečná. Udělali jsme velký kus práce, pomohli jsme probouzející se přírodě a také proto je okolí Střílek zase o trošku čistější a hezčí. Nu, a pro žáky je takový jarní úklid také prospěšný – uvědomí si totiž, jak je důležité nakládat s odpady šetrně, třídit je, předcházet jejich vzniku, v ideálním případě neprodukovat odpad , který se v přírodě nerozloží.

Poděkování patří také obci Střílky, která pomohla se zajištěním kontejneru na sezbíraný odpad.

uklidme 2019 001

 

uklidme 2019 002

 

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.