Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Vzdělávací program Nejbohatší ekosystémy planety Země

V pátek 29.března 2019 se v naší škole uskutečnilo další kolo výchovně vzdělávacího projektu NEPZ (Nejbohatší ekosystémy planety Země). Vyslechli jsme přednášku o životě v tropických mořích a důsledcích jejich znečištění pro mořské živočichy. Přednášející - pan Vymazal, člen organizace Prales dětem převzal poté od zástupců našich žáků finanční částku určenou na pořízení fotopasti.

Tato fotopast bude umístěna v rezervaci Green Life v tropickém deštném lese na indonéském ostrově Sumatra, kde bude snímat nejen zvířata, ale také pytláky, kteří by chtěli chráněné živočichy v rezervaci lovit.
Díky všem, kteří svým finančním příspěvkem přispěli k ochraně pralesů!

fotopast 2019 002

 

fotopast 2019 001

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.