Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

O zdraví a ovoci s projektem Ovoce do škol

Firma Ovocňák, dodavatel ovoce a zeleniny v rámci projektu „Ovoce do škol“, k nám do školy přivezla 22. 2. 2019 bedýnky s různými druhy ovoce a zeleniny na ochutnávku.

Žáci naší školy měli možnost ochutnat nápoj z červené řepy a jablka, šťávu vyrobenou z exotického ovoce, smoothie, jablečný mošt. S pomocí čichu a hmatu poznávali koření, zasoutěžili si. Také si připomněli, jak je ovoce pro ně zdravé zrovna v tomto zimním období. Žáci I. stupně ochutnávkou zároveň netradičně zahájili svůj projektový den o lidském těle.

dsc 0680

 

dsc 0686

dsc 0675dsc 0683

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.