Otvíráme registraci na PŘIJÍMAČKY "NANEČISTO" a nácvik KET zkoušky z angličtiny

Dne 28. března 2019 od 14:00 mají žáci 8. a 9. tříd (odkudkoliv, nejen z naší školy) možnost vyzkoušet si na Základní škole Střílky přijímačky nanečisto a nacvičit si zkoušku KET z angličtiny.

Zájemci si od 14:00 mohou vyzkoušet, jaké to je psát přijímací zkoušky na střední školu z matematiky a z českého jazyka. Také si mohou projít zkouškou KET a ověřit si, jak by se jim dařilo u skutečných Cambridge testů. Dostanou také zpětnou vazbu, jakého výsledku by dosáhli a jaká je jejich jazyková úroveň podle CEFR (evropského jazykového rámce).

Prosím, zaregistrujte se ZDE (jste vítáni i bez registrace, ale v případě velkého zájmu mají registrovaní zájemci přednost).

Těšíme se na setkání.

pixel cells 3976295 1280