Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Ve škole se nenudíme, i když jsou kamarádi na horách

Žáci, kteří se z nejrůznějších důvodů nemohli zúčastnit lyžařského kurzu, chodili do školy s chutí. Během týdne si vyzkoušeli netradiční metody vyučování. Pracovali v jednom týmu napříč ročníky z druhého stupně, a tak poznali svoje mladší i starší spolužáky trochu jinak.

Prohlubovali si čtenářskou gramotnost, ráno začínali s knihou, kterou si v pondělí vybrali ve školní knihovně, nebo přinesli z domu. Tvořili matematické slovní úlohy na školní zahradě, naučili se zeměpisné „foto-schovky“ a „bleskovky“ (rozkrývání obrázků a poznávání zeměpisných objektů). Kromě toho se podíleli na jarní výzdobě školy, takže si procvičili jemnou motoriku a trpělivost. Našel se čas i na pohádku, písničky, pohyb v tělocvičně a turnaj v piškvorkách.

piskvorky2019 001

 

piskvorky2019 002

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.