Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Střílecká škola v pohybu

Naše škola využila nabídky Fotbalové asociace České republiky, která v rámci projektu Škola v pohybu organizuje návštěvy trenérů na školách.

Trenér pan Radovan Budín zorganizoval pro naše žáky prvního stupně dvě vyučovací hodiny tělesné výchovy, které byly zaměřeny na všeobecnou pohybovou průpravu mladších žáků. Důraz byl kladen na zapojení všech žáků v hodinách. Naši učitelé se tak seznámili se spoustou nových nápadů, které budou ve svých hodinách tělesné výchovy aplikovat.

Pan Budín sledoval také využití volného času žáků o přestávkách. Kvitoval nabídku sportovních aktivit, kterou škola žákům nabízí – fotbálek na každém patře, stolní tenis a možnost trávení přestávek za každého počasí venku.

A slova pana trenéra: „Jsem mile překvapen, jak pěknou a funkční tělocvičnu tady máte. Nadšen jsem i ze skvělé nabídky pohybových aktivit o přestávkách.“

Škola v pohybu je projekt zaměřený na podporu pohybových aktivit v mateřských a základních školách. Fotbalová asociace České republiky nabízí návštěvy trenérů mládeže, kteří mohou inspirovat pedagogy novými prvky se zaměřením na všeobecnou pohybovou průpravu a organizací hodin.

DSC 0219

DSC 0223

DSC 0225

 

 

 

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.