Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Svět je malá škola, žáků je tu moc….

Myslíte si, že titulek přehání??? Kdepak! V novém školním roce totiž do naší střílecké školičky kromě osmi prvňáčků nastoupilo do ostatních tříd jedenáct nových žáků. Však to taky bylo při slavnostním zahájení ve školní jídelně poznat ! A to ještě prvňáčky podpořili svou přítomností v první školní den rodiče.

DSC 1121

Všechny přítomné nejprve přivítala paní ředitelka, nové i staronové žáky pozdravili v novém školním roce pan starosta a pan farář. Slavnostní atmosféru vykouzlily krásné fanfáry, při kterých prvňáčci obdrželi šerpy a byli uvítáni do naší školy. Po krátkém hudebním vystoupení se už žáci rozběhli do svých tříd.

Děti z prvního stupně byly jistě nadšeny nově zrekonstruovanými učebnami s novými podlahovými krytinami, krásnými barevnými koberci a novými tabulemi. Žáci z druhého stupně zase pokukovali po pingpongovém stole, který je nově k dispozici ke sportovnímu vyžití o přestávkách. Navíc se dozvěděli o mnoha novinkách, které je čekají ve výuce v nadcházejícím školním roce a jejich zájem přispěl k tvůrčí a pozitivní atmosféře.

Že byste tu parádu rádi viděli také? Máte možnost! Již 13. září budou dveře naší školy veřejnosti otevřeny. Takže: račte vstoupit!

DSC 1133

DSC 1117

DSC 1141

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.