Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Edukativní skupiny mají úspěch i v roce 2018

Předposlední únorový den proběhlo první setkání budoucích prvňáků. Za okny mrzlo až praštělo, ale nám bylo ve třídě dobře. Na začátku jsme se v kruhu představili, abychom se lépe poznali a věděli, jak se máme oslovovat.

Zkoušeli jsme, jak se umíme orientovat v prostoru. Kde je ve třídě levý zadní roh a kde pravý. Kreslili jsme na papír podle daných instrukcí. Povídali jsme si pohádku O perníkové chaloupce a hledali cestičku pro Jeníčka a Mařenku nejdříve štětcem namočeným ve vodě na tabuli a posléze tužkou na balicí papír. Tím jsme si uvolnili ruku a mohli plnit úkoly v lavici. Dostali jsme také první domácí úkol…..

Těšíme se na další setkání za týden.

edu2018001

edu2018002

edu2018003

edu2018004

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.