Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Mgr. Klára Horáková

Mgr. Klára Horáková - učitelka na prvním a druhém stupni.

Vystudovala anglistiku a amerikanistiku na Ostravské univerzitě, kde se věnovala literatuře, překladatelství, tlumočení a v pozdějších letech také učitelství.

Má nezávislou a cestovatelskou duši, která je otevřená novým věcem, názorům či postojům. Ve volném čase se zajímá o studium psychologie, a to zejména o vnitřní prožívání dětí, dále o četbu knih, pohybové aktivity a o výchovu svého pejska.

Jejím cílem je v žácích podpořit ducha svobodného přemýšlení, cit osobní odpovědnosti a zároveň jim předat kus lásky, podpory, ale i řádu a důslednosti.

Prohlášení o přístupnosti.