Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Rozšířená výuka angličtiny

Od školního roku 2018-2019 zavádíme rozšířenou výuku angličtiny podle systému CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS.

Rožšířená výuka zahrnuje:

  • Ucelený systém výuky od 1. do 9. ročníku
  • Možnost CAMBRIDGE jazykových zkoušek ve 3., 5. a 9. ročníku
  • Interaktivní a online podpora výuky
  • v 1. ročníku 1 hodinu týdně
  • v 2. ročníku 2 hodiny týdně
  • 3. – 9. ročník 4 hodiny týdně
  • Možnost doplnění výuky o volnočasové aktivity s angličtinou

K výuce využíváme materiály CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS. Je to ucelený systém, kde na sebe okruhy jednotlivých ročníků navazují a žáci se rozvíjejí postupně ve všech oblastech využití jazyka. Součástí CAMBRIDGE programu jsou nejen učebnice, ale také online interaktivní materiály, pracovní sešity a interaktivní výukové nástroje pro větší zapojení žáků v hodinách.

Systém CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS také připravuje žáky na možnost vykonat mezinárodně certifikované zkoušky z angličtiny v rámci programu CAMBRIDGE ENGLISH LANGUAGE ASSESSMENT. Zkoušky nejsou povinné, ale zájemcům rádi zajistíme možnost zkoušku vykonat a pomůžeme s přípravou.

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.