Copyright 2022 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Program s hasiči z Morkovic

Každý rok k nám v rámci preventivní akce přijíždí hasiči z Morkovic.

Hasiči k nám přijíždějí dvakrát ročně, aby poučili žáky 2. a 6. ročníku o možných nebezpečích v případě požáru, při dopravních nehodách i jiných krizových situacích a hlavně o tom, jak se v případě nebezpečí zachovat.

Pravidelná spolupráce hasičů s naší školou je dětmi velmi vítána. Hasiči mají pro děti připravené zajímavé aktivity, které je velmi baví a současně si odnesou spoustu důležitých informací pro život.

Na závěr letošního roku si moravští hasiči pro děti připravili ukázku hasičské zbrojnice ve Střílkách za aktivní pomoci stříleckého a koryčanského hasičského sboru. Děti si prohlédly vybavení hasičských aut, prozkoumaly zbrojnici od vrchu až dolů, stříkali z hadice na cíl a kvůli nečekanému prudkému dešti a ochotě pana Gejdoše, zažily jízdu hasičským autem až ke škole.

                        Michaela Marková

 

Další fotografie v GALERII.

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.