Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Pěvecký kroužek

Pěvecký kroužek vznikl na naší škole před několika lety přímo z iniciativy děvčat z druhého stupně.

Děvčata zpívají hlavně samy sobě pro radost, ale často jsme zvány na malá vystoupení. Za dobu existence kroužku jsme potěšily zpěvem posluchače při různých slavnostních příležitostech ve škole i na veřejnosti. Každoročně zpíváme na vítání občánků ve Střílkách nebo na výročních schůzích SDH a Sdružení pro záchranu barokního hřbitova. Písničkami jsme potěšily také seniory v domovech v Cetechovicích a v Kyjově.    

Pochvalu si zaslouží nejen současné členky pěveckého kroužku, ale i starší dívky, které už navštěvují různé střední školy mimo naši obec. Snad si na naše společné chvíle s písničkou u kláves někdy s úsměvem vzpomenou.

 

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.