Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Chceš si zahrát frisbee a ještě si procvičit angličtinu?

Za pěkného počasí každý čtvrtek od 14:00 na fotbalovém hřišti. Pro (sportovní) zájemce každého věku a se znalostí angličtiny na jakékoliv úrovni.

Students and Strilky residents are welcome to join us anytime at the Football Field on Thursdays from 14-16:00 for training and practice in playing Ultimate Frisbee. We'll be playing every week until the cold weather sets in. It's a popular sport worldwide for running, throwing a frisbee, team strategies for getting goals and having great fun.

Těšíme se na Vás.

frisbee 380332 640

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.