Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Přijímačky nanečisto a nácvik zkoušky KET měly úspěch

Dne 27. 3. 2018 proběhly na naší škole historicky první „Přijímačky nanečisto“. Žáci devátých a osmých ročníků si mohli vyzkoušet, jak by obstáli u přijímacího řízení. Kromě matematiky a českého jazyka účastníky zaujaly zkoušky KET z angličtiny, které byly součástí.

Naše škola je totiž partnerskou školou Cambridge English PARK zkouškového centra, a tak si mohli žáci ověřit svou jazykovou úroveň podle CEFR (mezinárodního referenčního rámce pro jazyky). Tuto příležitost jsme nabídli i žákům okolních škol a celá akce se setkala s pozitivními ohlasy. Se zájemci z řad žáků letošních osmých a sedmých ročníků se těšíme na viděnou příští rok.

zk2018001

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.