Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Šance vyzkoušet si zkoušku KET z angličtiny a přijímačky z češtiny a matematiky

Přijď si zvednout sebevědomí a vyzkoušet si „nanečisto“ mezinárodní anglickou zkoušku Cambridge KET! Navíc si můžeš zkusit i přijímačky z češtiny a matematiky.

Skvělá příležitost nejen pro žáky 9. ročníku, ale především pro žáky 8. ročníku, kteří tak získají objektivní zpětnou vazbu o tom, jak se umístili v porovnání s ostatními.

Cambridge KET je mezinárodní zkouška, která testuje praktickou znalost angličtiny na základní úrovni. Řada institucí i v ČR požaduje či přihlíží k certifikátu KET v životopise. Úspěšné složení zkoušky KET znamená, že dosahuješ jazykové úrovně A2 – což je na kvalitních středních školách požadovaná počáteční úroveň.

Chceš mít jistotu, že budeš zvládat angličtinu na střední škole a také si zkusit přijímačky z matematiky a českého jazyka? Přijď si to ověřit na Základní školu ve Střílkách.

Kdy – v úterý 27. března 2018 od 13:30.

Kde – v budově Základní školy ve Střílkách.

BONUS navíc – díky partnerství naší školy se Zkouškovým centrem PARK v Brně Ti můžeme nabídnout zprostředkování a metodickou pomoc ke složení skutečné KET zkoušky. To už není jen tak nějaký diplom, ale mezinárodně uznávaný certifikát, se kterým se ve světě neztratíš.

Pro další podrobnosti – sleduj náš web a facebook.com/skolastrilky.

Těšíme se na všechny zájemce (nejen žáky naší školy) v úterý 27. března 2018. Dveře jsou otevřené každému, ale v případě velkého zájmu budou mít přednost předem přihlášení zájemci (registrovat se lze ZDE).

 

education 3194092 640

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.