Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Stali jsme se partnerskou školou Cambridge P.A.R.K. Zkouškového centra v Brně.

 

Pro dosahování stále lepších výsledků ve výuce angličtiny se naše škola stala partnerskou školou Zkouškového centra Cambridge P.A.R.K. v Brně.

Cambridge English Language Assessment - Zkouškové centrum P.A.R.K. v Brně je součástí University of Cambridge. Tato instituce stála u zrodu prestižních mezinárodně uznávaných zkoušek z angličtiny Cambridge English, které každoročně skládá přes 5 milionů lidí ze 130 zemí. Certifikáty Cambridge English uznává více než 20 000 institucí, mezi nimiž jsou zaměstnavatelé, univerzity a vládní úřady včetně českých.


Pro nás to znamená, že získáváme rozsáhlou metodickou podporu ve výuce angličtiny a také můžeme nabízet našim žákům možnost složit mezinárodní zkoušky z anglického jazyka Cambridge English for Schools.


Žáci, rodiče, učitelé, školy a další instituce na celém světě používají zkoušky Cambridge k:


• získání mezinárodně uznávaného certifikátu potvrzující standardizovanou úroveň znalosti anglického jazyka

• zlepšení znalostí anglického jazyka

• obdržení jasného důkazu o pokrocích

• získání rad a podpory ve vzdělávání

 

Již v letošním roce nabízíme žákům možnost přípravy a vykonání některé ze zkoušek Young Learners.

 

yle header

 

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.