Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Upozornění na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví - nošení ochranných prostředků dýchacích cest

Upozornění na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví - nošení ochranných prostředků dýchacích cest s výjimkami s účinností od 10.9.2020 do odvolání.

Podle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví s účinností od 10.9.2020 platí i v naší škole povinnost pro žáky nosit ochranu dýchacích cest (roušku) ve společných prostorách školy (chodby, vchod do školy, toalety, jídelna - mimo samotnou konzumaci jídla, atd.) Žáci by měli mít s sebou alespoň dvě roušky a igelitový sáček na odkládání roušek. Stále také platí zásady zvýšené hygieny (časté mytí rukou, používání dezinfekce, atd.).

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.