Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Dojmy z Drakiády 2016

Dne 24. 10. 2016 se ve tři hodiny všechny děti rozběhly na kopec Větřák, aby nepropásly už každoroční drakiádu.

Jelikož bylo konečně pěkné počasí, oproti minulému týdnu, byla možná i proto tak hojná účast. Děti začaly pouštět draky a zaplnily jimi skoro celou oblohu. Na jejich tvářích byl vidět úsměv. Jednu dobu byste  na obloze draka hledali marně, za chvíli však bylo opět, co fotit. Potom jsme všechny svolali na vyhodnocení, ale i děti, co se neumístili, dostali sladkou odměnu. Nakonec bych asi jen dodala, že se nám akce velice povedla, za což děkujeme hlavně p. uč. Šušlíkové a p. uč. Prachařové. I my jsme si akci velice oblíbili a podle toho vypadaly i naše sociální sítě, které jsme zaplavili fotkami.

Vendula Gejdošová – 9. ročník

 

Drakiáda se podařila v pěkném počasí. Všichni byli rádi a doufám, že bude příště.

Lenka Paligová – 3. ročník

 Drakiáda se mi líbila, ale přišla jsem o čas, protože se mi provázek od draka zasekl na stromě.

Veronika Prchlíková – 3. ročník

Byla jsem na drakiádě. Bylo to tam super, ale moc nefoukalo. Přišla jsem tam na poslední chvíli. Původně jsem tam jít nechtěla, ale nakonec jsem šla a dostaly jsme balonky, bonbony a diplom za účast. Chtěla bych, aby příště přišla celá škola.

Michaela Tatarková – 3. ročník

Drakiáda byla úžasná, protože jsem vyhrál 1. místo za nejvýše letícího draka. Bylo tam také víc kategorií – třeba nejoriginálnější drak, drak domácí výroby nebo drak s nejdelším ocasem. Ale i tak tam byla nevýhoda, protože tam málo foukalo.

Romuald Walller, 3. ročník

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.