Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Vánoční dílny 2016

Rok se s rokem sešel a již tu máme adventní čas a přípravu na Vánoce. Abychom si tento krásný čas zpříjemnili, byli jsme pozváni do Základní školy na vánoční dílničky.

Tato školní akce se uskutečnila dne 20.12.2016, na které nechyběli ani rodiče. Po příchodu do školy nás mile přivítal učitelský sbor i s paní ředitelkou. Rodičů přišlo celkem dost. Každé dítko si vybralo jakou vánoční ozdůbku chce vyrábět. Bylo na výběr z pěti ozdůbek. Někdo si vybral bavlnkový  stromeček, jiný měl zájem o kapříky nebo skořápky s polštářkem. Děti zaujala i výroba  větviček a lístečků z alobalu. Více jak vánoční větvičky si děti vyráběly také z alobalu pokrývky na hlavu :-).

Krásná byla i výroba z bavlnek, vánoční hvězda na stromeček. Celková atmosféra s pozadím vánočních koled byla úžasná. V každé třídě bylo velmi veselo a předvánoční nálada. Myslím nejen za sebe, ale i za rodiče, že se vánoční dílničky vydařily. Můžeme se těšit na další společné aktivity rodičů i dětí spolu s učitelským sborem. Celá akce byla do detailu perfektně připravena a všem patří velký dík.

Za rodiče Jana Tatarková.

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.