Copyright 2019 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Učíme se bruslit

Konečně nám napadl sníh a v noci pořádně mrzlo. A tak jsme toho využili a s dětmi pobývali na sněhu a ledu. Žáci všech ročníků, kteří měli brusle, vyrazili po skupinách s vyučujícími na ledovou plochu u hřiště.

Některé děti stály na bruslích poprvé v životě, ale po hodině snažení už nebylo poznat, které děti to byly. A z čeho jsme měli ještě radost? Když si děti braly brusle domů, aby mohly jít bruslit ještě odpoledne.

A aby té bílé barvy nebylo málo, děti z první třídy se připojily k dětem z MŠ ( a jejich Bílému dni) a přišly v bílém oblečení.

Děkujeme stříleckým hasičům a fotbalistům za zajištění ledové plochy, i díky nim mělo bruslení velký úspěch a už se těšíme na další spolupráci.

brusleni2019 002

 

brusleni2019 003

 

brusleni2019 004

 

brusleni2019 005

 

brusleni2019 001

f t g m