Projekt "Rozvoj infrastruktury v ZŠ Střílky"

Základním cílem, který projekt řeší, je zvýšení kvality vzdělávání v klíčových kompetencích, zajištění bezbariérovosti objektu školy a sociální inkluze v Základní škole v Střílky. V rámci řešení a realizace tohoto cíle jsou navrženy dílčí cíle, a to modernizace odborných učeben, zajištění bezbariérového přístupu do objektu a uvnitř objektu.

Modernizace učebny jazyků a počítačů a přírodovědné učebny, jejich následné vybavení výukovými pomůckami, audiovizuální technikou a nábytkem přispěje ke zvýšení kvality vzdělávání (a vzdělanosti) ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích: cizí jazyk, práce s digitálními technologiemi a přírodní vědy. Přístup do budovy i učeben bude bezbariérový. V rámci realizace vedlejších aktivit budou provedeny drobné terénní úpravy venkovního prostranství a zatravnění volných ploch v areálu školy, včetně doplnění mobiliáře.

Celkové náklady na projekt jsou ve výši 1 999 896 Kč. Na realizaci projektu byla poskytnuta finanční podpora z Evropské unie. Projekt je spolufinancován ze zdrojů Evropské unie ve výši 1 899 901 Kč.

EU logo MMR